08/08/2012

Spotkanie Śląskich Bloggerek ;) INFO

Witajcie Kochane, część z Was wie, że z Magdą zaczęłyśmy organizować spotkanie blogerek na Śląsku. W międzyczasie okazało się, że dziewczyny readhead i cravingforbeauty również wzięły sprawy w swoje ręce - tak więc połączyłyśmy siły i w 4 organizujemy spotkanie :)


INFORMACJE:
Miejscowość: Katowice
data: 09.09.2012 - niedziela, godz. 14 - do oporu :P
miejsce: Pub Kredens przy ul. św. Jacka
Staramy się obecnie pozyskać sponsorów na ten mały nasz zlocik:)

Zasady:
Kompletujemy listę chętnych (ze względu na ograniczoną przestrzeń lokalu). Miejsc jest 40, a zasady - następujące:
1. Na listę wpisać się może się każdy, nie tylko z okolic Katowic.
2. Potwierdzeniem zgłoszenia będzie wykonanie przelewu na kwotę 20 złotych na konto bankowe, które podamy w odpowiedzi na wiadomość zawierającą zgłoszenie.
Pieniądze zostaną przekazane na dwa cele:
a) rezerwacja lokalu (10 zł od osoby, pieniądze te należy wpłacić, ale następnie są one do wykorzystania w pubie, więc nikt stratny nie będzie),
b) wykonanie plakietek z imionami, pamiątkowych przypinek i wizytówek do stołu.
3. Jeżeli się zgłosisz, oczekujemy na wpłatę przez 7 dni od wysłania przez nas maila zwrotnego. Jeżeli w tym czasie pieniądze nie dotrą, wypadasz z listy (żeby wyeliminować osoby, które się wpiszą, mimo iż przyjść nie planują).
4. Ostatnim dniem zgłaszania się jest poniedziałek 27 sierpnia.
5. W momencie zapełnienia się wszystkich miejsc, tworzona będzie lista rezerwowa. Osobami z listy rezerwowej, według kolejności zgłoszenia zastąpią te, które z powodu nie spełnienia warunku zawartego w punkcie 3 zostały wykreślone z listy właściwej.
6. Zgłoszenia wysyłajcie na adres: spotkanieblogerek@interia.pl. W wiadomości podajcie swoje imię, link do bloga, oraz tytuł przelewu (najlepiej w tytule przelewu wpisać po prostu nazwę bloga). Zgłoszenia przyjmujemy tylko pod podanym adresem mailowym!
Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia!
Asia.

9 comments:

 1. Mam chętkę żeby wziąć udział :) Tylko czy osoby takie jak ja (czyli prowadzące bloga i będące w tym świecie dopiero od kilku miesięcy) są mile widziane?:) Pozdrawiam.

  ReplyDelete
 2. Mogłabyś zmienić w notce datę ostatniego dnia zapisywania się na 27 sierpnia? Bo uświadomiłam sobie, że skoro od wpisu ma być tydzień na wpłatę to... delikatnie mówiąc ludzie mogą nie zdążyć przed spotkaniem. ;)

  ReplyDelete
 3. uhuhu tyle Was tam jest?? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mamy nadzieję, że się nas sporo będzie :) ale zobaczymy jak wszystko wyjdzie w praniu :)

   Delete
 4. Ja już wysłałam zgłoszenie :) Cieszę się że w końcu będzie możliwość poznania się :)

  ReplyDelete
 5. Kurczę, ja bym była chętna, ale nie wiem jak z pracą, tzn na razie bezrobotna, a szukam intensywnie pracy. Nie chcę zajmować miejsca, a później mogłoby być za późno :(

  ReplyDelete