O mnie

Kochani! Chciałabym żebyście mnie troszkę poznali. Bloga prowadzę od 2011 roku, kiedy jeszcze nie było to takie popularne jak w tej chwili. W tym roku skończę 27 lat, jestem szczęśliwie zakochana. Przez całe życie dążę do wymarzonych celów i pnę się ku górze. Obecnie pracuję dla Estee Lauder i czuję, że jest to miejsce, w którym powinnam się znaleźć. Kocham moją pracę!

Kocham makijaż, w 2016 roku zaczęłam moją przygodę z kursami wizażu i wiem, że właśnie w tym kierunku chciałabym cały czas piąć się w górę, gdyż samym tematem make-up interesuję się od początków bloga jeśli nie dłużej.

Moje życie pokazuje mi, że trzeba żyć chwilą, wykorzystywać jak najlepiej każdą minutę ponieważ później będziemy wielu rzeczy żałować - pokazał mi to rok 2016, który bardzo mocno mnie skrzywdził, ale z drugiej strony dodał motywacji do pracy nad sobą.

Jeśli chcecie poznać mnie i moje życie "od kuchni" zapraszam Was na moje profile społecznościowe. Od niedawna hobbistycznie prowadzimy z moim mężczyzną kanał na Youtube - kolejne miejsce do ogarniania, a w pracy już wcześniej się zastanawiali jak my znajdujemy czas.

Snapchat: asiablog.pl


imię: Joanna
wiek: 27 lat (rocznik '90)
typ skóry: normalna, z tendencją do trądziku
odcień skóry: jasny, ciepły, w tonacji beżowej
oczy: brązowe
włosy: cienkie, wypadające, farbowane (czarne), 
paznokcie: łamliwe rozdwajające się