12/04/2014

RECENZJA: Under Twenty - płyn micelarny o działaniu antybakteryjnym.

Witajcie! W związku z tym iż produkt który jest w tytule postu jest na wykończeniu postanowiłam napisać dziś o nim kilka słów. Doskonale wiecie, że poniżej lat 20 już od jakiegoś czasu nie mam, tylko troszkę więcej, nie przeszkadza to jednak w tym, że bardzo lubię produkty z tej linii naszej krajowej marki jaką jest Laboratorium Kosmetyczne dr Irena Eris. 


24h PRZECIW! TRĄDZIKOWI - skuteczna codzienna pielęgnacja skóry ze skłonnościami do powstawania trądziku.
Pierwszy na rynku kosmetyków na trądzik płyn micelarny o działaniu antybakteryjnym! Produkt doskonale zmywa makijaż i oczyszcza skórę z zanieczyszczeń. Zalecany dla skóry trądzikowej. Płyn wykazuje działanie łagodzące. Skuteczność zawdzięcza połączeniu aktywnych substancji przeciwtrądzikowych oraz oczyszczających.

Skuteczność potwierdzona dermatologicznie.

Płyn znajduje się w plastikowej butelce o kształcie walca - typowej do produktów tego typu wypuszczanych na rynek przez U20. Zamkniecie jest szczelne, a otwór dozujący odpowiedniej ilości. Kosmetyk jest konsystencji wody, pachnie przyjemnie, mentolem. Po potrząśnięciu pieni się, jednak wylany na wacik podczas przecierania buzi już nie występuje zjawisko pienienia się.

Produkt szybko się wchłania. Dobrze radzi sobie z resztkami makijażu. Żeby zmyć nim cały makijaż zużyć musimy dosyć sporo wacików i produktu. Żałują, że nie można nim zmywać makijażu oka, ponieważ płyny micelarne zawsze kojarzyły mi się z pełnym demakijażem. W tym wypadku musimy posiadać osobny produkt do usunięcia kosmetyków z oka - płynu dwufazowego, mleczka, czy innego micela. 

Przyjemnie odświeża i tonizuje buzię, nie powoduje uczucia ściągnięcia cery, nie wysusza. Nie powoduje podrażnień, nie zauważyłam, aby radził sobie z niedoskonałościami, nie pomaga w ich zaleczeniu. Jednak na pewno w jakimś stopniu przyczynił się do tego iż wypryski pojawiają się rzadziej na mojej twarzy.
Cena: ok. 15 zł / 200 ml


Ten produkt otrzymałam w ramach współpracy z firmą Under Twenty jednak nie wpływa to na moją ocenę produktu i przedstawia moje obiektywne zdanie na temat kosmetyku - jednak każdy ma inną skórę więc możecie mieć odmienne zdanie na jego temat.
Bardzo dziękuję firmie Under Twenty za udostępnienie mi tego produktu do testów.

9 comments:

 1. Widziałam go dzisiaj w drogerii :)

  ReplyDelete
 2. Czasami sięgam po produkty Under20 jednak ostatnio robię to coraz rzadziej ;-)

  ReplyDelete
 3. Szkoda tylko, że nie nadaje się do demakijażu oczu... Poza tym ja również jestem na tak! :)

  ReplyDelete
 4. rzadko używam płynów micelarnych.

  ReplyDelete
 5. Kiedyś używałam sporo kosmetyków Under20 i najbardziej lubiłam żel do mycia twarzy :-)

  ReplyDelete
 6. Nie miałam nic z tej firmy już bardzo bardzo dawno. Ale skoro płyn micelarny ten nie nadaje się do zmycia oczu to ja już mu mówię nie.

  ReplyDelete
 7. właśnie go używam i podoba mi sie :)

  ReplyDelete
 8. ja jednak wolę takie i do oczu i do reszty twarzy : )

  ReplyDelete