05/04/2012

KONKURS!!!!

Uwaga Uwaga Uwaga!!! KONKURS!!!
Każda osoba która UDOSTĘPNI na swojej tablicy i POLUBI strony:http://www.facebook.com/MarizaBoJestesKobieta
https://www.facebook.com/MojMalyKosmetycznySwiat
oraz zarejestruje się do klubu Mariza z podanej strony 
http://www.strefamariza.pl/?m=partner&tab=register&Sponsor=004809

Otrzyma upominek w postaci lakieru Mariza 5ml w wybranym przez siebie kolorze.
Rejestracja JEST DARMOWA, W KAŻDEJ CHWILI MOŻESZ SIĘ WYPISAĆ

To absolutnie nic Cię nie kosztuje, bez żadnych ukrytych kosztów, a więc nic nie tracisz, możesz tylko zyskać. Przekonaj się sama!

Dodatkowo dla każdej osoby już zarejestrowanej z podanego linku bądź dopiero co rejestrującej się, która złoży zamówienie w kwietniu za 250 zł w cenach katalogowych otrzyma zestaw kosmetyków MARIZA w skład którego wchodzi:

1. Pomadka ochronna.
2. Paleta cieni do powiek SOFT & COLOUR w wybranym przez siebie kolorze.
3. Czarna konturówka do oczu.

PROMOCJA TRWA DO KOŃCA KWIETNIA. ZAPRASZAMY U NAS KAŻDY WYGRYWAEDIT (06.04.2012):
Z racji zarzucania konkursowi różnych rzeczy, bardzo proszę przed przystąpieniem do niego o zapoznanie się z regulaminami:
Regulamin Klubu Mariza
oraz:
Plan Marketingowy

Rejestracja na wcześniej podanej stronie jest równoznaczna z zostaniem Konsultantką firmy Mariza (jest to rejestracja z polecenia), przy nie składaniu zamówień z 3 kolejnych katalogów automatycznie zostajemy 'wypisani' z Klubu Mariza.

18 comments:

 1. Super :) już się rejestruję :)

  ReplyDelete
 2. Jakoś wszystko zrobiłam i co ? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dostaniesz maila od Magdy.

   A może już dostałaś?

   Delete
 3. Ja też się zarejestrowałam :)

  ReplyDelete
 4. Wszystkim wysłałam wiadomośc meilową :)Pozdrawiam Magda.

  ReplyDelete
 5. Mnie nie kusi ta oferta. Nie lubię konkursów, które wiążą się z lubieniem czegoś na FB.

  ReplyDelete
 6. Czemu nigdzie tu nie jest napisane, że 'rejestracja' to nic innego, jak zostanie konsultantką Marizy? Na dodatek z polecenia, więc ktoś nad nami ma z tego korzyści?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hej Kochana, przeczytałam cały regulamin (szczerze to są 2, ale to co Ci napisze znajduje sie w Planie Marketingowym) i nawet jeśli zostaniesz konsultantką to gdy przez 3 miesiące nic nie zamówisz automatycznie zostaniesz z tego wypisana (Regulamin klubu Mariza: 13. Konsultant nie ma obowiązku składania zamówień. Jeżeli nie złoży zamówienia z trzech kolejnych edycji katalogu zaprzestana zostaje wysyłka bezpłatnego egzemplarza, a członkostwo w klubie automatycznie wygasa) oraz Magda nie ponosi żadnych korzyści z tego, że się tylko zapiszesz, miałaby bonifikat gdybyś zamawiała - i to na większe kwoty (od 300 zł) - http://strefamariza.pl/files/plan_marketingowy_mariza.pdf

   Delete
 7. Wszystko jest napisane w profilu na facebooku ktory trzeba polubić, a to również wiąże się zapoznaniem się ze stroną, gdzie wszystko jest napisane. Konkurs jest dla osób które chcą wziąść udział, przecież nikt nikogo do niczego nie zmusza :) Nie masz ochoty to nie bierzesz udziału :)Pozdrawiam serdecznie.

  ReplyDelete
 8. Pani Shopping Monster Widzę, że dodała Pani na swoim blogu informacje odnośnie konkursu.
  Tak jest taki konkurs w którym trzeba polubić stronę na facebooku gdzie wszystko jest opisane. Tylko trzeba przeczytać. Poza tym ten profil należy do osoby która należy do MARIZA i jest jedną z konsultantek owszem. Jednak zachęcam do zapoznania się z lekturą z czym tak naprawde to się je. Sama Pani sie zapisała i to z linku znie z konkursu. Konkurs jest dla osób które chcą, nikt tu do niczego nie zmuszą. Masz ochotę to się rejestrujesz. Wiele osób dziękuje bo nie wiedziało nawet o takiej możliwości. Nie ma żadnych ukrytych opłat, do niczego nie jesteś zmuszona, sama rejestracja nic nie znaczy. Więc nie wiem co w tym nie fair? To, że można dostać lakier? Ja nie wymagam aby ktoś składał zamówienie nie mając na to ochoty i takowej potrzeby także nie ma. Pozdrawiam. Proszę czytać ze zrozumieniem. Czy w banku dają Pani pismo a Pani od razu podpisuje, czy wcześniej czyta i sprawdza do czego ono się odnosi? A następnie decyduję czy mi to odpowiada czy też nie.Pozdrawiam serdecznie i Wesołych Świąt życzę.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nie fair jest niepoinformowanie np o tym, że z naszych zamówień ktoś będzie czerpał korzyści finansowe.

   Delete
  2. Wszystko jest w regulaminie. Wystarczy przeczytać. Powodzenia życzę i Spokojnych Świąt.

   Delete
 9. a dlaczego profil na FB zniknął?

  ReplyDelete
 10. czekam od kilku dni na odpowiedź! i nic...

  ReplyDelete