17/05/2013

Zmiany na blogu!

Hej Kochane, przez jakiś czas znowu mnie nie było, a spowodowane to jest głównie prywatnymi sprawami, chciałam również sfinalizować kilka spraw i dokładnie się zastanowić nad tym o czym chciałabym pisać na blogu. Blogowanie powinno być dla mnie przyjemnością, bo coś, co się robi z pasją robi się ze znacznie większym zapałem. Pomysł prowadzenia 2 blogów był jednak średnim pomysłem, myślę, że aby Was zasypywać notkami połączę bloga urodowego z blogiem modowym. Także spodziewajcie się różnych notek, jednak raczej będzie przewaga notek kosmetycznych. 
Kolejną sprawą jest to, że dzięki cudownej osobie mój blog za niedługo będzie miał własną domenę! Dziękuję! www.asiablog.pl. Czekamy tylko na możliwość podpięcia ją pod blogspota :)

Zastanawiam się nad założeniem nowego Facebooka ponieważ nie mogę zmienić nazwy bloga, a jak widać nazwa się zmieniła.

Zmieniła się też szata graficzna i to znacząco. Chciałabym się dowiedzieć co o niej teraz sądzicie, troszkę czasu nad nią spędziłam żeby wyglądała jak obecnie. Jeszcze kilka zmian potrzebnych - zmiany etykiet, poprawki kosmetyczne starych notek (zmiana szerokości bloga spowodowała "rozjechanie się" notek), niektóre linki mogą Was zabrać w dziwne miejsca więc jeszcze czeka mnie praca nad blogiem. Ale jeśli chodzi o sam wygląd to tak już zostanie, wydaje mi się, że jest przejrzyście i przyjemnie.

Zmiany na plus? Jak myślicie?

14 comments:

 1. Szata graficzna super :)

  ReplyDelete
 2. Bardzo na plus, jest super!

  ReplyDelete
 3. Super, zmiana zdecydowanie na plus :)

  ReplyDelete
 4. No właśnie z tym facebookiem jest problem... założyłam nowego fanpage'a, ale ludziaki raczej nie są skłonni do przenosin i teraz obsługuję oba fp i nie wiem co z tym fantem zrobić... szkoda, że nie da się zmienić nazwy :/

  ReplyDelete
  Replies
  1. No nic, zostawię jak było, będzie problem żeby 700 osób przeniosło się z jednego fanpage na drugiego :)

   Delete
 5. Replies
  1. Kotek...Ja śliczna, czy blog śliczny?

   Delete
 6. Fajnie jest, taka profeska :))

  ReplyDelete