30/05/2013

KTO ZE ŚLĄSKA?

Hej Kochane, dzisiaj luźniejszy post, ponieważ zdecydowałam, że odwiedzę rodziców i siedzę sobie właśnie w domku rodzinnym przy kubku waniliowo-miodowej herbatki ♥ dziękuję mojemu mężczyźnie za to, że mnie zawiózł na pociąg :)

Wiecie to to INDUSTRIADA? To Święto Szlaku Zabytków Techniki, które odbędzie się 08.06.2013 r. Oczywiście gdyby nie Krzysiek to nie wiedziałabym, że coś takiego w ogóle jest :) Ponad 300 wydarzeń w 24 miastach Śląska, w większości są to bezpłatne wydarzenia. Fajna sprawa, my może się wybierzemy, a Wy? Jest ktoś chętny na zwiedzanie Śląska? :)

"Chcesz dotknąć, poczuć i zobaczyć przemysłowe dziedzictwo województwa śląskiego? Tylko w czasie INDUSTRIADY możesz jednego dnia wsiąść w kolejkę wąskotorową, zobaczyć jak wydobywano węgiel, pieczono chleb, drukowano prasę, warzono piwo, przesyłano wodę do kranów... Mało? Przygotuj się na specjalne konkursy, koncerty, happeningi, wystawy, warsztaty, wydarzenia adresowane dla dorosłych i dla dzieci. W sobotę 8 czerwca wybierz INDUSTRIADĘ – Święto Szlaku Zabytków Techniki – poznawaj, eksperymentuj, zwiedzaj, słuchaj, oglądaj, i... baw się dobrze." (http://www.industriada.pl/)
źródło obrazków: http://www.industriada.pl/

A na koniec zdjęcia z radiostacji Gliwice, którą również będzie można odwiedzić w ramach INDUSTRIADY :) fotki z wczoraj :)

14 comments:

 1. Ślicznie wyglądasz :) Szkoda, że na Śląsk daaaleko...

  ReplyDelete
 2. Super sprawa, może się wybiorę :)

  ReplyDelete
 3. Ładne fotki, widoki dobrze mi znane, ja też jestem z Gliwic :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. To zapraszam w takim wypadku na kawkę z innymi blogerkami z Gliwic :) najczęściej pisze informacje o kawce na moim fan page na Facebooku :)

   Delete
  2. Fajnie, chętnie się kiedyś przyłączę do kawki :)

   Delete
 4. Ja jestem spod Rybnika, a studiuję w Gliwicach, czyli jestem typową panną ze Śląska;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. ja pochodzę ze Śląska Cieszyńskiego i również studiuję w Gliwicach :)

   Delete
 5. Ja jestem ze Śląska, a dokładniej z Rudy ;)

  ReplyDelete
 6. Żebym miała bliżej :)

  Zapraszam Cię do tagu: http://graymaluje.blogspot.com/2013/05/tag-co-znajduje-sie-w-mojej-torebce.html

  ReplyDelete
  Replies
  1. Zawsze możesz przyjechać z Wawy na Śląsk, zapraszam serdecznie :) dzięki za taga :) u mnie niewiele rzeczy znajduje się w torebce :P

   Delete
 7. fajna fotka :)

  ReplyDelete
 8. Witam, ja również ze Śląska Cieszyńskiego:)

  ReplyDelete