17/12/2013

Brak obserwatorów - jak być dalej na bieżąco.

Witam Was serdecznie, dzisiaj zniknął gadżet umożliwiający "normalną" obserwację. Nie mam zamiaru uruchamiać obserwacji przez Google+ bo zwyczajnie na tym adresie mailowym znajduje się moje prywatne konto G+, którego nie używam i nie chcę używać - na potrzeby bloga też nie będę tego robić.

Tak więc jak możecie być na bieżąco, aby wiedzieć co się u mnie dzieje? Pierwszym rozwiązaniem jest Facebook i Bloglovin', ale to nie wszystko! Zniknął gadżet "obserwatorzy", ale nie zniknęła lista czytelnicza, więc po zalogowaniu się na konto na blogerze dalej widzicie - na szczęście - wszystkie nowe posty. Jeśli jesteście nowi u mnie na blogu lub chcecie być na bieżąco to zamieszczam mały tutorial jak dodać bloga do listy czytelniczej:
Pamiętajcie też, że możecie dodać mojego bloga http://www.asiablog.pl/ do waszego blogrolla.

Dodatkowo chciałam Was zapytać, czy jesteście równie zirytowani jak ja za utrudnienia jakie się pojawiły przez zniknięcie tego jednego przycisku? Wcześniej wszystko było łatwe i proste - jedno kliknięcie + zatwierdzenie i już byliśmy na bieżąco - działało to bardzo sprawnie i szybko, teraz trzeba troszkę więcej zachodu.

8 comments:

 1. Można też samemu stworzyć przycisk ;) http://productforums.google.com/d/msg/blogger/JaDMFK6o2Xw/kKskRZZkg8UJ

  ReplyDelete
 2. mam nadzieję że lista nie zniknie... a przycisk nie działa bo "obserwatorzy" się i ładują. Przycisk co prawda kieruje do opcji "dodaj do obserwowanych" ale nic dodać nie można,,,

  ReplyDelete
 3. Już na szczęście wszystko wróciło do normy ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hah no właśnie odświeżyłam bloga i jest :P

   Delete
 4. Dobrze, że już wszystko ok :)

  ReplyDelete
 5. Na szczęście wszystko wróciło do normy.

  ReplyDelete
 6. lepiej się zabezpieczyć na przyszłość bo nie wiadomo co znowu wymyślą ;)

  ReplyDelete
 7. Przyznam się ze mi to odpowiada. Bardzo ciężko można było zdobyć obserwatorów a teraz jest to ułatwione. Oczywiście serce się kroi gdy ma się dużo obserwatorów i po-prostu znikną

  ReplyDelete