21/10/2013

RELACJA: Jesienna Herbata Blogerska!

Witajcie! Ponad tydzień temu - dokładnie 12.10.2013 odbyło się spotkanie blogerek urodowych ze Śląska, które zostało zorganizowane przez Kasię i Alicję, miała to być Herbata Blogerska, a wyszła raczej kawa ;)

O godzinie 15.00 spotkałyśmy się w Coffee Heaven w Katowicach. Niestety o 16.30 musiałam jechać do domu rodzinnego, ponieważ następnego dnia moja mama odprawiała urodziny, więc nie było mi dane długo siedzieć z dziewczynami, czego niezmiernie żałuję. 

Oprócz dziewczyn, które znam już z kilku spotkań: Olci, Alicji, Kasi i Alicji, na spotkaniu były również dziewczyny, z którymi miałam przyjemność spotkać się pierwszy raz: Gosia, Justyna, Alicja, Ania, Gosia i Asia. Czyli oprócz mnie 10 blogerek ze Śląska. Bardzo żałuję, że nie miałam czasu porozmawiać z dziewczynami, których nie znałam. Po przyjściu przywitałam się z dziewczynami, które spotkałam już wcześniej i dostałam od Olci prezent, którym dziękowała mi za "odpicowanie" jej bloga :) później rozmawiałam z nią m.in. o przygotowaniach do jej ślubu. troszkę po godzinie 15 zawitali do nas Panowie z firmy Tomil z upominkami oraz chętnie opowiadali o swoich produktach. Dodatkowo ufundowali nasze kawy - dziękuję! Kasia opowiedziała nam o dzbankach Dafi, które otrzymałyśmy - mój powędrował do siostry ponieważ posiadam dzbanek innej firmy w akademiku, a moi rodzice mają w domu stacjonarny filtr wody - jednak siostra została zobligowana do rzetelnego testowania, dzbanek będzie na pewno często używany.

Tym razem nie miałam z sobą aparatu więc zdjęcia pochodzą od dziewczyn - dziękuję za ich udostępnienie:
fot. http://buduarmargotki.blogspot.com/
fot. http://buduarmargotki.blogspot.com/
fot. http://poradyherrbaty.blogspot.com/
Wszystkie uczestniczki spotkania, oprócz mnie, bo niestety usiałam biec na pociąg.
fot. http://kasias1980.blogspot.com/
Spotkanie miało być bez prezentowe i tego się spodziewałam, jednak z kawiarni wyszłam bardzo obładowana giftami i walizką rzeczy, które wiozłam do domu. Musiałam dziwnie wyglądać niosąc tyle pakunków i ciągnąc walizę za sobą. Dlatego chciałabym podziękować dziewczynom za zorganizowanie prezentów, jak również firmom za upominki:

A Wy co sądzicie o takich spotkaniach? Uczestniczyłyście w nich, a może dopiero się wybieracie?

9 comments:

 1. Asiu ;* do następnego ;)

  ReplyDelete
 2. Ja nie brałam udziału, a szkoda bo widziałam kiedyś relację z pewnego spotkania w Trójmieście i zdziwiłam się ile blogerek, których blogi czytam tu mieszka. O_o

  ReplyDelete
 3. Cieszę się, że mogłaś być choć na chwilkę :) Do następnego :)

  ReplyDelete
 4. Miło było Cię poznać - do następnego ;)

  ReplyDelete
 5. Spotkanie musiało być fantastyczne :)

  ReplyDelete
 6. Oj uwielbiam wpisy ze spotkań :)

  ReplyDelete
 7. Widzę, że zdradzasz sekrety naszej rozmowy! -.- ;**

  ReplyDelete
 8. Kolejny raz żałuję, że nie mogłam przyjść :(

  ReplyDelete
 9. Fajna inicjatywa takie spotkania! Ja wiem że jestem na razie początkująca, ale może kiedyś.. :)

  ReplyDelete