24/09/2013

RÓŻNOŚCI: przypomnienie o konkursie i promocji oraz małe zmiany w wyglądzie bloga.

Witajcie! Czas mnie troszeczkę goni, więc musicie mi wybaczyć małe zaniedbywanie bloga, mam nadzieję, że za kilka dni wrócę do pisanie regularnych postów, ponieważ całkiem nieźle mi to szło :) Weekend i ostatnie dni spędziłam bardzo miło, ale też trochę męcząco. Teraz jedynie załatwić ostatnie sprawy w rodzinnych stronach i można wracać do miasta, w którym studiuję - już się nie mogę doczekać, chociaż przeprowadzka jak zawsze będzie ciężka. Prawdopodobnie wszystkie posty, które pojawią się od jutra do 01.10.2013 będą pojawiać się automatycznie - zaraz biorę się za napisanie części postów, więc wszystkich którzy zaglądają na mojego bloga za pośrednictwem fanpage zapraszam do codziennego zaglądania na bloga - mogą się nie pojawiać notki na Facebooku (nie wiem jak będzie z dostępnością internetu, oraz jakie ja będę miała możliwości czasowe odnośnie czasu spędzonego przed komputerem).

Tymczasem zapraszam Was na konkurs, który kończy się za parę dni (po kliknięciu w zdjęcie zostaniecie przeniesieni do odpowiedniego miejsca - konkurs na Facebooku).
Dodatkowo przypominam o promocji na rzęsy (tutaj również po kliknięciu w zdjęcie zobaczycie szczegóły).
Zmiany w wyglądzie bloga są u mnie bardzo bardzo bardzo częste, tym razem postawiłam na nagłówek, na którym jestem ja :) co myślicie?

6 comments: