30/04/2013

RECENZJA: Scottish Fine Soaps Poetica Shampoo & Conditioner.

Witajcie :) powoli wracam do blogowego światka. Cieszycie się chociaż troszkę? :) Dzisiaj notka o dwóch produktach, które pojawią się w najbliższym projekcie denko więc najwyższy czas o nich napisać :) Produkty te otrzymałam w ramach współpracy, jednak ich pojemność to jedynie 40ml, więc notka będzie krótka, ponieważ niewiele można powiedzieć o produkcie o tak małej pojemności - szczególnie jeśli chodzi o szampon i odżywkę.
Oba produkty mają charakterystyczny zapach, kojarzy mi się z męskimi kosmetykami. Zapach ten jest przyjemny dla nosa i długo wyczuwalny na włosach. Konsystencja szamponu jest rzadsza niż typowego szamponu. Odżywka ma konsystencję typową dla takich produktów. Wydajność taka sama jak w przypadku produktów innych firm. Szampon pieni się dosyć dobrze, fajnie oczyszcza włosy, nawet radzi sobie z olejami. Jednak plącze włosy, więc polecam użycie odżywki, np. z tej samej serii, odżywka pomaga w rozczesaniu włosów, włosy są przyjemne w dotyku po jej użyciu. Więcej nie jestem w stanie powiedzieć ponieważ odżywka wystarczyła na 5 użyć. Żaden z kosmetyków nie podrażnił skalpu, nie spowodował przesuszenia skóry głowy, czy łupieżu.


Ten produkt otrzymałam w ramach współpracy ze sklepem kosmetykomania jednak nie wpływa to na moją ocenę produktu i przedstawia moje obiektywne zdanie na temat kosmetyku - jednak każdy ma inną skórę więc możecie mieć odmienne zdanie na jego temat.
Bardzo dziękuję kosmetykomania.pl za udostępnienie mi tego produktu do testów.

6 comments:

 1. Fajne kosmetyki, Lubię męskie zapachy. Szkoda, że dostałaś tak małe próbki. Tak odżywka w moim przypadku starczyłaby na max. 2 użycia. pozdrawiam

  ReplyDelete
 2. Bardzo fajny zestawik :)

  ReplyDelete
 3. Oczywiście,że się cieszymy że wracasz :) Nie miałam nigdy nic z tej firmy

  ReplyDelete
 4. Bardzo interesujące te dwa produkty;)

  ReplyDelete
 5. No tak ;) Na moje włosy wystarczyłoby na dwa mycia ;) ciesz się że tak niewiele ich masz :P

  ReplyDelete