13/02/2013

♥ ♥ ♥ !!! WRACAM !!! ♥ ♥ ♥

Po ponad miesiącu ciszy na blogu w końcu mogę do Was wrócił z siłą tyle razy większą ile dni mnie tutaj nie było z regularną notką. Wiem, że ciężko będzie mi nadrobić te ponad 30 postów, które miałam w tym czasie napisać, w końcu postanowieniem noworocznym było pisać dla Was codziennie! Skoro wszystko wróciło do normy to wieczorkiem kolejna recenzja - zaległa recenzja, do której zdjęcia powstały już dawno. W weekend postaram się obfocić wszystkie kosmetyki, których recenzję planuję. Chciałam również zrobić TAG: Ile kosztuje moja twarz.

Cieszycie się, że wracam? Nawet nie wiecie jaka zadowolona dziś zobaczyłam, że mogę dodawać zdjęcia! Niesamowicie brakowało mi pisania dla Was!

12 comments:

 1. nareszcie jesteś :)))) cieszę się :D

  ReplyDelete
 2. witaaaam z powrotem :) ja ostatnio miałam tydzień przerwy, brak motywacji, jakaś mała depresja mnie dopadła i dziwnie się czułam z tym, że nic nie piszę na blogu :) z tym tagiem o twarzy, też muszę go zrobić, planowałam już od grudnia, ale jakoś zawsze brakło chęci lub czasu.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Syllunia, mnie nie było ponad miesiąc, wczoraj w miejscu gdzie zapisuję coś jak mnie natchnie wspominałam jak bardzo mi brakuje bloga, dziś wchodzę, patrzę i mogę dodawać zdjęcia ♥ ♥ ♥ poza tym jak Ania wróci z deski to trzeba się ugadać na kawę :)

   Delete
 3. już myślałam ze znikłas na dobre
  super ze znów jesteś :)

  ReplyDelete
 4. Jak miło:) Witaj po przerwie.

  ReplyDelete
 5. My również się cieszymy i witamy ponownie :)

  ReplyDelete