01/11/2011

Moja pierwsza WSPÓŁPRACA

Na początku chciałabym podziękować bardzo serdecznie Pani Ani za przemiły kontakt ;) nawiązałam dziś współpracę z Instytutem Kosmetyczno-Medycznym Jadwiga. Pamiętacie tą recenzję LINK? Czekam z niecierpliwością na kosmetyki do testów, a w międzyczasie chciałabym przedstawić Wam pokrótce firmę Jadwiga.
http://jadwiga.eu/
INFORMACJE O FIRMIE:

 • Istniejemy na rynku od 1967 roku. Założycielem firmy jest Jadwiga Użyczyn, która w latach 60-tych jako jedna z pierwszych otworzyła salon kosmetyczny w samym sercu Wrocławia. Jej wieloletnie doświadczenie na rynku usług kosmetycznych, zaowocowało powstaniem w 1992 roku profesjonalnego laboratorium kosmetycznego, gdzie rozpoczęła produkcje kosmetyków według własnej receptury.
 • Misją firmy jest produkcja kosmetyków na bazie naturalnych, sprawdzonych składników, a także wspieranie i rozwój gabinetów kosmetycznych. Opieramy się na najnowszej wiedzy kosmetologicznej, zachowując jednocześnie najwyższe standardy jakości produktu. Nasze produkty nie tylko pielęgnują, niwelują defekty urody ale również leczą. Mamy w ofercie produkty, które stały się hitami i od wielu lat cieszą się dużym powodzeniem.
 • Posiadamy dwie linie kosmetyków -dla detalistów i salonów kosmetycznych. Wspomagamy salony zarówno od strony technicznej (posiadamy bogata gamę kosmetyków specjalistycznych) jak i od strony praktycznej -kształcimy Kosmetyczki we własnej Placówce Oświatowo-Szkoleniowej oraz na kursach w szkołach kosmetycznych w całej Polsce, niemalże w każdej dziedzinie kosmetyki.
 • Wieloletnia tradycja, doświadczenie w usługach kosmetycznych, wysoka jakość produktów i liczne grono stałych Klientów, zarówno wśród Kosmetologów jak i Klientów Indywidualnych zapewniły nam znaczącą pozycję na polskim rynku kosmetycznym, czego potwierdzeniem jest wiele prestiżowych nagród i wyróżnień, jakie otrzymaliśmy na przestrzeni wielu lat naszej działalności.

Całość asortymentu firmy:Jak widać firma ma bardzo rozbudowany asortyment ;)

Gdy tylko otrzymam kosmetyki zabieram się za testowanie ;) - także czekajcie na opinie. Również chcę was zapewnić, że moje opinie będą OBIEKTYWNE!

13 comments:

 1. Gratuluje współpracy :)
  Produkty tej firmy wydają się ciekawe, czekam na recenzje :)
  A swoją drogą - takie pytanie z ciekawości - to Ty napisałaś o współpracę, czy firma sięsama odezwała?:)

  ReplyDelete
 2. No to super w takim razie :) może mi tez się uda kiedyś nawiązać jakąś współpracę;)

  ReplyDelete
 3. gratuluję i czekam na recenzje ;)

  ReplyDelete
 4. gratulacje współpracy :)

  ReplyDelete
 5. Gratuluję :)

  ReplyDelete
 6. gratuluje :)
  zapraszam na konkurs
  www.the-anni.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. gratuluję współpracy :)
  czekam na paczkę od nich :)

  ReplyDelete
 8. szeroki zakres produktów :) Gratuluje współpracy :)

  ReplyDelete
 9. Gratuluje :)

  ReplyDelete
 10. Gratuluję... i nawet trochę zazdroszczę. ;)

  ReplyDelete
 11. gratulacje:) czekam na recenzje:)

  ReplyDelete