06/06/2014

"Darmowa reklama nie jest fajna"

Pamiętacie niedawny post? O tym jak dziewczyna podszyła się pod kogoś innego i wysłała dane do wysyłki? TUTAJ pisałam o tej sytuacji. W tym samym czasie można było wygrać na blogu bransoletkę. Wartą ok 15 zł. Podstawowym warunkiem było polubienie mojego fan page i fan page dziewczyny wykonującej bransoletki. Ogłosiłam wyniki, przekazałam adres, a jakiś czas później dostałam wiadomość z zapytaniem kiedy nagroda zostanie wysłana. Poprosiłam dziewczynę, aby skontaktowała się z K. Okazało się, że komentarze zostawione na fan page odnoszące się do wysyłki nagrody są usuwane, wiadomości są ignorowane. Ja zostałam zablokowana z prywatnego konta właścicielki fan page. I tak samo moje komentarze są usuwane, a wiadomości prawdopodobnie nie są odczytywane.

Powiedzcie mi, czy tylko ja uważam to za brak odpowiedzialności? Po co oszukiwać?? teraz dziewczyna na fan page pisze, że likwiduje stronę i robi wyprzedaż, szczerze? Wątpię, że bransoletki trafią do osób, które je zakupiły.

Bardzo nie lubię oszustwa. Natalio wyślę Ci jakiś upominek, tylko znajdę chwilkę na zakupy. Przepraszam za kłopot. Ostatnio mam same dziwne akcje z konkursami.

23 comments:

 1. o matko, ale masz akcje ostatnio :/ :(

  ReplyDelete
 2. Smutno, człowiek się stara, a tu wszędzie kłody pod nogi. Asiu, dziękujemy Ci, że jednak nie rezygnujesz :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. mi jest strasznie głupio za tą dziewczynę.

   Delete
 3. Alergicznie nie lubię cwaniactwa. Na szczęście zwykle takie kombinacje mają krótkie nogi, a przede wszystkim trzeba je nagłaśniać.

  ReplyDelete
 4. Co za bezczelność!
  Nie rozumiem takich sytuacji, że ktoś robi konkurs/rozdanie a po wynikach organizator znika i rozpływa się jak we mgle. Przecież to oszustwo!

  ReplyDelete
 5. Brak mi słów. Teraz to szczerze mówiąc problem jest z firmami, nawet jeśli wiąże was umowa to często mają to gdzieś... Zdarzają się takie przypadki. Ja np. wykonałam zlecenie, a facet nie odzywa się od 9 dni odkąd mu wysłałam link. Nie wiem co się dzieje wynagrodzenia na koncie nie ma, nie wiem czy umarł, wyjechał, zwolniono go czy był oszustem... Bardzo nieodpowiedzialne zachowanie.

  ReplyDelete
 6. Nie wiem co napisać, bo... masz radar na oszustów, to pewne. Ja tak mam z nieuczciwymi pracodawcami. Ogólnie to nie rozumiem jak można się tak zachowywać... Brak słów. I taki smutek, że człowiek tak postępuje wobec drugiego człowieka.

  ReplyDelete
 7. ehhh sama trafiłam na podobną oszustkę, z tym, ze nagroda była sporo większa, niestety nigdy nagrody sie nie doczekałam

  ReplyDelete
 8. Kurczę bardzo dziwna sprawa, bo ja właśnie dzięki temu konkursowi zwróciłam uwagę na te bransoletki i sobie zamówiłam dwie. Płatność była z góry i w jeden poniedziałek miała być wysyłka. PO kilku dniach skontaktowałam się z panią Karoliną i dowiedziałam się, że chyba adres był nieprawidłowy, bo paczka do niej wróciła. Podałam jeszcze raz adres i zostało wysłane i dotarło wreszcie. Wtedy sobie myślałam że chyba to jakiś przekręt, ale wszystko się dobrze skończyło.

  ReplyDelete
 9. Właśnie zdarzają się takie sytuacje przykro :(

  ReplyDelete
 10. Myślałam, ze już mnie nic nie zdziwi, a jednak znalazła się kolejna forma cwaniactwa :/

  ReplyDelete
 11. I weź tu człowiekowi zaufaj :/

  ReplyDelete
 12. ludzie są niestety różni...ale dobrze, że o tym piszesz....może zaoszczędzi to straty kasy innym.

  ReplyDelete
 13. Faktycznie masz ostatnio pecha :(

  ReplyDelete
 14. Jeju, ale Ty masz pecha :/

  ReplyDelete
 15. W ostatnim czasie coraz więcej takich akcji pojawia się w blogosferze - to przykre...

  ReplyDelete
 16. Ehh niestety cwaniactwo sie szerzy ;/

  ReplyDelete
 17. o masakra - z takim czymś sie jeszcze nie spotkałam

  ReplyDelete
 18. Nie lubię takich oszustów. Jakoś jestem ufna i wierze w ludzi... Na pewno bym sie nadziała, jak nic!

  Też używam żelu do mycia twarzy z Biedronki. Jest świetny !

  ReplyDelete