KOLORÓWKA:
PIELĘGNACJA:

- SORAYA Peeling Morelowy antybakteryjny
- CLEAN & CLEAR złuszczający żel do mycia twarzy
- HIPP Oliwka Pielęgnacyjna
- MARION Body Therapy żel peelingujący do ciała mleczko kokosowe
- FARMONA Radical mgiełka wzmacniająca do włosów zniszczonych i wypadających
- SORAYA PROFESSIONAL Care & Control krem nawilżający redukujący blizny i zmiany potrądzikowe
- ZIAJA masło kakaowe

czekam na recenzję kremu Soraya :)
OdpowiedzUsuńmmm jakie piękne zakupy! :))
OdpowiedzUsuńcudowne zakupy ;-)
OdpowiedzUsuńzazdroszczę bazy artdeco i paletki catrice ;-)
super zakupy :)
OdpowiedzUsuńfajne zakupki :) na mojej liście także jest ten peeling morelowy :)
OdpowiedzUsuńo, ciekawa jestem tego kremu do blizn, przydałby mi się...
OdpowiedzUsuńco do oliwki z hipp to też muszę kupić, współlokatorka dała mi na spróbowanie po kąpieli i super :)
sporo tego;) gdzie kupiłaś żel Marion?:)
OdpowiedzUsuńUdało mi się kupić w zwykłym osiedlowym sklepie, gdzie jest wszystko: art. spożywcze-chemia... Właśnie skończyłam żel pod prysznic więc następny będzie Marion właśnie ;)
OdpowiedzUsuńCiekawa jestem tego żelu peelingującego z Marion
OdpowiedzUsuńOd dziś się za niego biorę ;) myślę, że za niedługo recenzja - nie jest go dużo ;)
OdpowiedzUsuńzakupy świetne
OdpowiedzUsuń