25.10.2011

Moje PIERWSZE ROZDANIE!!!

Cześć ;) mimo przeszkód udało mi się zorganizować moje skromne rozdanie zgodnie z obietnicą ;) Mam nadzieję, że się Wam spodoba co dla was przygotowałam.

Bardzo się cieszę, że odwiedzacie mojego bloga, zostawiacie komentarze i zostajecie obserwatorami, dużo to dla mnie znaczy ;)

A oto nagrody:
LAKIERY: Quiz Safari nr 65 i Eveline Colour Show nr 606
CIENIE DO POWIEK: Quiz Fashion Trendy nr 01, 06, 08
Woda termalna Vichy Eau Thermale 50ml
Płyn micelarny Vichy Normaderm 30ml
Ziaja maska oczyszczająca z glinką szarą
Odsypka Naturalnego pudru do cery tłustej i trądzikowej Jadwiga

Oczywiście wszystkie nagrody są nowe ;)

A teraz zasady:
  • MUSISZ być/zostać publicznym obserwatorem mojego bloga (1 los) oraz w komentarzu do tej notki podać nick pod jakim mnie obserwujesz oraz adres e-mail.
  • MOŻESZ dodać mój blog do swojego blogrolla (+2 losy) - podaj link do swojego bloga w komentarzu
  • MOŻESZ napisać notkę/umieścić informację ze zdjęciem i linkiem o moim rozdaniu u siebie na blogu (+3 losy) - podaj link do notki

Do zdobycia 6 losów!

Każda osoba, która wcześniej (przed pojawieniem się tej notki) komentowała moje wpisy otrzymuje dodatkowo +2 losy!!!

Jest to moje pierwsze rozdanie więc NIE wysyłam za granicę!

ROZDANIE TRWA DO 15.11.2011 do północy, wyniki postaram się podać dnia następnego. Zwycięzcę wylosuje generator liczb.

PS. Każde zgłoszenie zostanie sprawdzone!

68 komentarzy:

  1. Bardzo fajne nagrody :)
    Obserwuje jako Cat Girl
    mam Cie w blogrollu
    mail: catgirl92r@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  2. obserwuję jako Kamyczek
    majl: histttoria@gmail.com
    blogroll + notka: http://kamykowyswiat.blogspot.com/p/rozdania.html

    pozdrawiam ciepło!

    OdpowiedzUsuń
  3. Obserwuję jako ZołzAnna
    mail: anusia.r@interia.eu
    blogroll i notka http://zolzanna.blogspot.com/2011/10/giveaway-u-i-will-be-there-only-4-u.html

    Dziękuję za dodanie do obserwowanych i komentarz :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Obserwuję jako: nikt_wielki_ona. Mój e-mail to: niktwielkiona2małpagazetakropkapl

    OdpowiedzUsuń
  5. jak miło :) obserwuje jako: martynkaczarna
    e-mail: martynkaczarna@wp.pl
    link do notki: http://martynkaczarna.blogspot.com/2011/10/lakier-essence-where-is-party.html

    OdpowiedzUsuń
  6. Obserwuję jako VedetteP
    mala_malutka@o2.pl
    Mam Cię w blogrollu na www.vedettep.blogspot.com :)

    OdpowiedzUsuń
  7. Zgadzam się :)
    Obserwuję jako blizniaczki09
    blinaczki09@op.pl

    OdpowiedzUsuń
  8. Obserwuję jako P.E.Blanca
    paso3@onet.eu

    OdpowiedzUsuń
  9. obserwuję jako sauria80, sauria@wp.pl
    jesteś w blogrollu: http://sauria80world.blogspot.com/
    komentowałam wcześniej :)

    p.s. zapraszam na rozdanie kosmetyków Under Twenty

    OdpowiedzUsuń
  10. obserwuję jako ninnette
    mail: gurzkowska.sylwia@gmail.com
    jesteś w blogrollu na http://be-lucky-girl.blogspot.com

    zapraszam na moje rozdanie:
    http://be-lucky-girl.blogspot.com/2011/10/to-juz-czas.html

    OdpowiedzUsuń
  11. obserwuję jako sia
    mail: dont_ask@vp.pl

    OdpowiedzUsuń
  12. Obserwuję jako bloGosia
    email: toszi@onet.pl

    Pozdrawiam serdecznie :))

    OdpowiedzUsuń
  13. Obserwuję jako Sylwusia
    bag.full.of.surprises@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  14. Zgłaszam się :)
    Obserwuję jako Aleksandra
    jesteś w blogrollu
    info o rozdaniu w pasku bocznym http://aleksandrowemysli.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  15. Zgłaszam się :)
    Obs. jako: villemo
    justynka68@poczta.onet.pl

    Pozdrawiam ;*

    OdpowiedzUsuń
  16. Ja też się zgłaszam! :)
    Obserwuję jako Siuzdakowa (siuzdakowa[at]gmail.com), mam Cię w blogrollu i napisałam notkę: http://siuzdakowa.blogspot.com/2011/10/rozdanie-u-iwillbethereonly4u.html
    Życzę sobie powodzenia. ;D

    Pozdrawiam! :)

    OdpowiedzUsuń
  17. Obserwuję jako redteaa
    redteaa@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  18. obserwuje jako:madzia71a
    madzia71a@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  19. Zgłaszam się:)
    Obserwuję jako: Chiaraa :)
    Mój mail: handzia20@gmail.com
    Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń
  20. Obserwuję jako Katarzyna
    gogunia3@wp.pl

    OdpowiedzUsuń
  21. Hej.

    Obserwuję jako Yasinisi
    sniezynka7@gmail.com
    info o rozdaniu: http://yasinisi.blogspot.com/p/rozdania.html

    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  22. Obserwuję jako XoXo.
    mail: testowanie.aleks@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  23. Gratuluję pierwszego rozdania:)
    obserwuję jako fifidorea
    kasia.powirska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  24. jeszcze link http://madamedorea.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  25. zgłaszam się :)

    obserwuje jako indiferencia
    email aleksandra.f.zg@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  26. obserwuję jako zurie
    zuza.bienkunska@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  27. obserwuję jako agnieszkazg
    mail: agnieszkazg@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  28. Obserwuję jako g-n
    gaka321@gmail.com
    Mam Cię w blogrollu http://you-are-sweet.blogspot.com/
    pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  29. zgłaszam się!
    obserwuję jako martazet21
    martazet21@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  30. Zgadzam się

    obserwuję jako kosmetycznyraj

    email kosmetycznyraj@wp.pl :)

    OdpowiedzUsuń
  31. jak zapraszasz to się zgłaszam :))

    obserwuję jako ejndzel
    e-mail: ejndzel92@tlen.pl
    info o rozdaniu: http://littlebird92.blogspot.com/p/rozdania_15.html

    + oczywiście mam Cię w blogrollu :)

    OdpowiedzUsuń
  32. Dziękuję bardzo za zaproszenie do rozdania :) Oczywiście bardzo chętnie wezmę udział :) obserwuje jako wizażownia, wizazownia@interia.pl
    jesteś u mnie w blogrollu :)

    OdpowiedzUsuń
  33. Chętnie wezme udział:)
    Obserwuje pod chotmy
    ectomy@wp.pl
    http://chotmy.blogspot.com/2011/10/zaczne-od-konkursow.html Notka ;)
    Jesteś w blogrollu pod i Will Be There Only 4 U

    OdpowiedzUsuń
  34. obserwuje jako Dorota
    dorota.dorniak@gmail.com
    jesteś w blogrollu:)
    notka:
    http://dd--blog.blogspot.com/2011/10/recenzja.html

    OdpowiedzUsuń
  35. I ja bardzo chętnie :)
    Obserwuję jako Panna N (Mrs. N)
    run_behind_me@wp.pl

    + dodałam do blogrolla runbehindme.blogspot.com
    + dodałam do informację na blogu http://runbehindme.blogspot.com/p/giveaways.html

    Pozdrawiam :*

    OdpowiedzUsuń
  36. obserwuję jako crysaliska
    crysaliska@wp.pl
    informacja o rozdaniu: http://crysaliskowy.blogspot.com/p/rozdania.html
    jesteś w moim blogrollu: http://crysaliskowy.blogspot.com/

    pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  37. Obserwuję jako Karmelova
    diykivi@gmail.com
    info na blogu: diy-kivi@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  38. obserwuje jako Zofiana
    focz@op.pl
    http://zofiana.pinger.pl/m/8642591/zapraszam
    pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  39. obserwuję jako pesymistka13
    pesymistka13@o2.pl
    jesteś w blogrollu
    info o rozdaniu: http://pesymistka13.blogspot.com/2011/11/zapraszam-na-rozdanie.html

    OdpowiedzUsuń
  40. obserwuję jako monaliza99
    kamcia741@buziaczek.pl
    info:
    http://monaliza99.blogspot.com/2011/11/rozdanie_2308.html

    OdpowiedzUsuń
  41. zgłaszam się :)
    Obserwuje jako Majumi
    @ majumi1@gmail.com

    pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  42. Zgłaszam się :)
    Obserwuję jako leal251
    mail : leal251 at poczta. fm
    notka dodana:
    http://leal251.blogspot.com/2011/11/rozdania-rozdania.html
    jesteś w blogrollu: http://leal251.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  43. Obserwuję jako Anihit
    mail: majaswatek@gmail.com
    Post:http://muffffinka.wordpress.com/2011/11/05/rozdanie-iwillbethereonly4u/

    OdpowiedzUsuń
  44. zgłaszam sie :>
    ewawrob99@interia.pl
    post: http://mojjpamietnikk.blogspot.com/2011/10/giveaway.html

    OdpowiedzUsuń
  45. Obserwuję jako Natallie.
    naattkaa@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  46. Obhs. jako : laleczka...
    justyna9472@wp.pl
    Blogroll: thefashionandyou.blogspot.com
    Info : http://the-fashion-and-you.blogspot.com/2011/11/rozdanie.html

    OdpowiedzUsuń
  47. Obserwuje pod nickiem Gos
    beautyfascination@gmail.com

    Pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia

    OdpowiedzUsuń
  48. obserwuję jako yesiwantyouback
    yesiwantyouback6@wp.pl
    mam Cię w blogrollu www.yesiwantyouback.blogspot.com :*

    OdpowiedzUsuń
  49. Zgłaszam się :)

    Obserwuję jako Klaudia Joanna Julia.
    e-mail: klaudia121121@wp.pl

    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  50. to i ja się złaszam, akurat mam trochę problemy z trądzikiem ;D
    obserwuję jako : kusiaa
    email : kuusiia.k3@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  51. Obserwuję jako Agnieszka
    email agnieszka.wojtowicz88@gmail.com
    mam Cie w blogrollu : www.kobieta-ja.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  52. Zapisuję się :).

    Obserwuję jako: raeszka,
    a.m.math@poczta.fm,
    informacja w pasku bocznym i w poście (zdjęcie jest podlinkowane) http://raeszka.blogspot.com/2011/11/dziewczyny-rozdaja.html.

    OdpowiedzUsuń
  53. Obserwuję jako Marcepane,
    marcepane.x@interia.pl
    Post: http://bloodntea.blogspot.com/p/rozdania.html
    Pozdrawiam serdecznie! :)

    OdpowiedzUsuń
  54. obs jako JadziulQa
    sandra13523@wp.pl
    info na: http://ooldzon.blogspot.com/2011/11/co-u-mnie-zawitao.html

    chętnie zgarnę śliczne lakiery do paznokci, moją uwagę zwróciło też to : Odsypka Naturalnego pudru do cery tłustej i trądzikowej Jadwiga - sama jestem nazywana Jadwigą ;D

    OdpowiedzUsuń
  55. Obserwuję jako Ania
    mail: tierra.es.mia@gmail.com
    blogroll http://tierra-es-mia.blogspot.com/
    i notka http://tierra-es-mia.blogspot.com/2011/11/rozdania-2.html

    OdpowiedzUsuń
  56. obserwuję jako asqua
    asqua92@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  57. Obserwuje jako agaaaaaaaa1

    e-mail : bodys.agnieszka@op.pl

    Niestety nie prowadzę bloga ; (

    OdpowiedzUsuń
  58. obserwuję jako unappreciated
    mail: unappreciated.blogspot@gmail.com
    jesteś u mnie w blogrollu na funky-so-sure.blogspot.com
    notka: http://funky-so-sure.blogspot.com/2011/11/rozdania.html

    OdpowiedzUsuń
  59. Obserwuje jako Lady in Purplee
    mail: ladyinpurplee@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  60. ZG się ♥
    Obserwuję jako Sweetaśna Małpiatka xd
    Mój mail hanakonstanacja@wp.pl
    Dodałam posta z tym rozdaniem ♥.
    http://sweetasne-malpiatki.blogspot.com/2011/11/rozdanie_04.html

    OdpowiedzUsuń
  61. Chętnie się zapiszę
    Obserwuję jako Ana
    Notka jest: http://sztukaikunszt.blogspot.com/2011/11/rozdanie_14.html
    W blogrollu dodane
    anna.grabowska.1@wp.pl

    Zapraszam również na mój konkurs http://sztukaikunszt.blogspot.com/2011/10/100-postow-i-candy.html

    OdpowiedzUsuń
  62. Zgłaszam się!
    Obserwuję jako Danielle
    notka: http://x-dreams-come-true-x.blogspot.com/p/konkursy-organizowane-przeze-mnie.html
    +dodałam cię do blogrolla
    +informacja na pasku bocznym

    OdpowiedzUsuń
  63. I ja się zgłoszę :)
    Obserwuję jako Mallene
    Dodałam Cie do blogrolla http://mallene.blogspot.com/
    Komentowałam Twoje wpisy.
    malleneblogspot@gmail.com

    :)

    OdpowiedzUsuń
  64. Obserwuję jako goskaaa
    mail: mysia1210@poczta.onet.pl
    Dodałam do blogrolla (www.barwne-zycie-moje.blogspot.com)

    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  65. obserwuję jako Kamila
    kamilablogger@gmail.com
    mam Cię w blogrollu : kosmetyczkakamili.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  66. Obserwuję jako renka
    renkka@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  67. obserwuję jako Pikletka
    blogmara@vp.pl
    notka: http://pikletka.blogspot.com/2011/11/rozdania-do-1511.html
    dodałam do blogrolla

    OdpowiedzUsuń
  68. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń